Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

Krentantys lapai džiugina savo spalvų gausa, primindami apie šiltojo sezono pabaigą, todėl ,,Vilniaus sveikiau” komanda skuba Jums priminti, kaip skirti pakankamai dėmesio savijautai ir pasirūpinti imuniteto būkle įsibėgėjus rudens orams!

Tėvams / globėjams ir pedagogams parengtos rekomendacijos apie pagrindinius ir vienus svarbiausių vitaminų imunitetui leis pagerinti organizmo būklę ir susieti jau turimas žinias su mitybos principais. Šio mėnesio naujienlaiškyje taip pat rasite žaismingų užduočių vaikams, kurios padės ugdyti sveikatą stiprinančius įpročius, suprasti svarbiausių mūsų organizmui vitaminų naudą ir atskirti skirtingus jų šaltinius! Jaukiais rudens vakarais pasirūpinkime savo sveikata drauge!

SPALIO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS / GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Vitaminų C ir D svarba bei šaltiniai

Vitaminai C ir D yra bene plačiausiai paplitę siekiant sustiprinti imunitetą. Todėl parengėme atsakymus į atšalus orams dažniausiai kylančius klausimus apie šiuos vitaminus. Išlikime sveiki drauge!

UŽDUOTYS VAIKAMS

Sveikatos stiprinimo kalendorius

Atšalus orui vis daugiau vaikų ima sirgti peršalimo ligomis. Tinkami kasdieniniai įpročiai gali padidinti atsparumą susirgimams. Parengėme sveikatos stiprinimo kalendorių, kuris leis pačiam vaikui stebėti save ir ugdytis pagrindinius sveikatos stiprinimo įgūdžius.

Vitaminai maisto produktuose

Siekiant būti sveikam ir gerai jaustis, labai svarbu pakankamai gauti įvairių vitaminų, kad būtų galima sustiprinti savo imunitetą ir išvengti įvairių ligų, todėl paruošėme žaismingą užduotį, kuri padės sužinoti, kokiame maiste galima surasti vitaminų C ir D, kurie stiprina ne tik imunitetą, bet ir visą žmogaus organizmą.

https://www.vilniussveikiau.lt/spalio-renginiu-kalendorius/

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25