Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

Prabėgus šilčiausiam metų laikui – vasarai, į duris jau beldžiasi spalvingas, nuotykių ir naujovių kupinas rugsėjis. Ruduo atneša ne tik daug naujienų, bet ir pradeda mokslo metus. Tai metas, kuris reikalauja daugiau dėmesio skirti naujai aplinkai, todėl kviečiame visą bendruomenę susitelkus į naujus mokslo metus nepamiršti skirti laiko ir savo fizinei bei emocinei būsenai.

Rugsėjo mėnesio naujienlaiškyje tėvai / globėjai ras patarimų, kaip tinkamai ugdyti naujus vaikų įpročius, kad perėjimas iš namų į darželį būtų kuo sklandesnis. Vaikams parengėme 5 žingsnių užduotį geresnės nuotaikos link bei kvėpavimo mankštą, kuri ne tik sustiprins plaučius, bet ir pakels nuotaiką. Pradėkime mokslo metus puikia savijauta!

RUGSĖJO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS / GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Nauji įgūdžiai darželyje

Priprasti prie tvarkos darželyje vaikams gali būti nelengva užduotis. Miego režimas, neįprastas maistas, atsisveikinimas su tėvais ryte kelia daugiausia sunkumų. Tad dalijamės patarimais, ką daryti, kad perėjimas iš namų į darželį vaikui būtų kuo sklandesnis.

UŽDUOTYS VAIKAMS

5 žingsniai

Rudenėlis atneša naujų iššūkių visiems. Dalijamės patarimu, kaip kiekvieną rytą keliauti geros nuotaikos link, pajausti vaiko emociją, susipažinti su vaiko mityba, miego ir higienos ypatumais. Juk svarbiausia, kad vaikas jaustųsi saugus ir laimingas.

Ryto ratas

Prasidėjus mokslo metams, kviečiame skirti laiko ir praskaidrinti darbo dienų rytus kvėpavimo pratimų mankšta, kuri ne tik pagerins vaikų emocinę būklę, bet ir suteiks energijos visai dienai. Žaismingi pratimai leis atpažinti gyvūnų garsus, balsius ir priebalsius bei užtikrins gerą kvėpavimo sistemos būklę.

https://www.vilniussveikiau.lt/rugsejo-renginiu-kalendorius/

INFORMACINIS FILMUKAS

https://www.youtube.com/watch?v=B3-50ukPY1U

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25