Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

Ilgėjantis tamsus paros metas ir trumpėjančios dienos primena apie neišvengiamai artėjančią žiemą. Kad šalti ir ilgi rudens vakarai neprailgtų, Vilniaus sveikiau” komanda siūlo, kaip praskaidrinti laiką, ir pristato ilgėjančių vakarų gidą.

Tikimės, kad tėvams / globėjams ir pedagogams parengtos rekomendacijos apie laiką prie ekranų paskatins vakarus skirti kokybiškam poilsiui. Šio mėnesio naujienlaiškyje taip pat rasite įdomių užduočių vaikams, kurios padės paįvairinti mitybą vaisiais ir daržovėmis ir pažinti emocijas bei jų spalvas. Jaukių ir ramių rudens vakarų šeimos rate!

LAPKRIČIO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS / GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Laikas prie ekranų

Ilgėjant vakarams vis daugiau laiko praleidžiame prie ekranų, kas neigiamai veikia mūsų fizinę ir emocinę sveikatą. Todėl dalijamės patarimais, kaip suaugusiems ir vaikams padėti riboti laiką prie ekranų.

UŽDUOTYS VAIKAMS

Maisto spalvų dienoraštis

Rudeniui atnešus tamsesnes spalvas, ryškių spalvų galime paieškoti maiste – tarp vaisių ir daržovių. Maisto įvairovė – viena iš pagrindinių tinkamo maitinimosi taisyklių. Parengėme maisto spalvų dienoraštį, kurio pildymas paskatins vaikus vartoti daugiau ir įvairesnių vaisių bei daržovių.

Emocijų spalvos

Taip kaip ruduo pasirodo nuspalvindamas medžių lapus, taip ir emocijas mes galime parodyti išreikšdami jas spalvomis. Tad parengėme kūrybinę užduotį, kuri padės be žodžių išreikšti savo vidinius išgyvenimus net ir patiems mažiausiems.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32