Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

Pirmasis žiemos mėnuo kartu su savimi atneša šiltas ir jaukias šventes. Tai stebuklų laikas, kuomet artėjančių švenčių šurmulys apgaubia namus, pradedame galvoti apie prabėgusius metus ir imame laukti naujųjų. „Vilnius sveikiau” komanda skuba Jums priminti, kaip šventes praleisti jaukiai, šiltai ir sveikatai palankiai!

Gruodžio mėnesio naujienlaiškyje tėvai / globėjai ras patarimų, kaip saugiai elgtis šaltuoju metų laiku. Vaikus kviesime pasitikrinti, ar tinkamai apsirengė į darželį. Taip pat parengėme 10 dienų kalendorių, kuris padės jiems smagiau laukti artėjančių švenčių

GRUODŽIO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS / GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Saugus elgesys šaltuoju metų laiku

Iškritusios pirmosios snaigės kviečia išeiti pažaisti į lauką, tačiau žvarbus oras ir tamsūs vakarai su savimi kartu atsineša ir daugiau pavojų. Tam, kad visi jaustumėmės saugiau, pateikiame keletą saugaus elgesio patarimų šaltuoju metų laiku.

UŽDUOTYS VAIKAMS

Žiemos sezono apranga

Baltos snaigės ir sniego pusnys mus vilioja leisti laiką gamtoje, tačiau tam, kad šis laikas prabėgtų šiltai, patogiai ir saugiai, turime pasirūpinti tinkama apranga. Kviečiame atlikti žaismingą užduotį apie žiemos aprangą, kuri padės nepamiršti svarbiausių žiemos atributų.

10 dienų švenčių laukimo kalendorius

Tam, kad švenčių laukimas neprailgtų, šį laikotarpį kartu užpildykime jaukiomis ir sveikatai palankiomis veiklomis! Paruošta užduotis paskatins vaikus aktyviai ir žaismingai skaičiuoti paskutiniąsias dešimt dienų iki Kūčių vakaro, o siūlomos veiklos leis pajusti šventinę nuotaiką visiems šeimos nariams.

https://www.vilniussveikiau.lt/gruodzio-menesio-renginiu-kalendorius/

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32