Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

 

Vasaris – tai paskutinis žiemos mėnuo, kuriam pasibaigus prasideda naujas metų laikas – pavasaris, todėl šis mėnuo dažnai tampa pasiruošimo, susitelkimo į save laikotarpiu. Tai puikus metas skirti daugiau dėmesio sau ir aplinkai, todėl kviečiame visą bendruomenę vasarį daugiau susitelkimo skirti ne tik savo fizinei, bet ir emocinei būsenai.

ikimės, jog „Vilniaus sveikiau” komandos paruoštos priemonės sudomins bei paskatins gauti naujų žinių ir atrasti įdomių potyrių, siekiant geriau pasirūpinti savimi. Tėvams parengėme patarimų apie vaikų dantų profilaktiką, pedagogams – kaip lavinti ugdytinių lankstumą. Vaikams parengėme sveikatai palankių žinių užduotėlę, o kad daugiau dėmesio skirtume savirūpai, kviesime atlikti savęs pažinimo darbelį. Taip pat kviečiame peržiūrėti vaizdo įrašą apie sveikatai palankią mitybą ir prisiminti, kodėl turime maitintis sveikai. Rūpinkimės savimi ir kitais kartu!

VASARIO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS / GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Patarimai, kaip saugoti dantis

Kruopšti kasdienė burnos ertmės higiena yra būtina norint turėti sveikus dantis. Kad vaikas turėtų tinkamus burnos higienos įpročius, svarbu, kad tėvai nuo ankstyvos vaikystės juos ugdytų. Todėl parengėme rekomendacijas vaikų dantų ligų profilaktikos bei tinkamos burnos ertmės priežiūros tema.

Patarimai, kaip saugiai lavinti vaikų lankstumą

Vasario mėnesį prisiminkime svarbią fizinę ypatybę – lankstumą. Paruoštos rekomendacijos primins tempimo pratimų naudą ir supažindins su pratimų atlikimo technika. Lavinkite lankstumą kartu su vaikais, taip užtikrindami tinkamą kaulų ir raumenų sistemos vystymąsi.

UŽDUOTYS VAIKAMS

Sveikatai palankių žinių užduotis

Gerą žmogaus savijautą lemia mityba, fizinis aktyvumas, asmens higiena bei emocinė sveikata. Svarbu nuo mažens vaikams suteikti žinių ir ugdyti tinkamus sveikatai palankius įpročius, kurie gali turėti didelę reikšmę psichinei ir fizinei gerovei, todėl kviečiame atlikti užduotį, kuri ne tik suteiks naujų žinių, bet ir padės suprasti, kuo šie įgūdžiai susiję su asmens sveikata.

Užduotis „Pažink save”

Savęs pažinimas yra visaverčio gyvenimo sudedamoji dalis. Naudinga pradėti save pažinti nuo mažų dienų. Tačiau ši, atrodo, paprasta užduotis kai kam gali kelti iššūkių… Kviečiame padėti mažiesiems atlikti savęs pažinimo užduotį, spalvinant bei kūrybiškai galvojant.

Vaizdo įrašas apie sveikatai palankią mitybą

Mokyti apie mitybos reikšmę sveikatai labai svarbu nuo pat vaikystės. O ar žinojote, kokie maisto produktai yra sveikatai palankūs ir nepalankūs bei koks jų poveikis organizmui? Šis vaizdo įrašas padės labiau pažinti maisto produktus ir paskatins valgyti sveikiau!

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25