Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

Prieš kelias dienas atšvęstos gražiausios pavasario šventės žymi šiltojo metų laiko pradžią, gamtos prabudimą, tad atsinaujinkime ir patys – įsileiskime į savo namus pavasarinę gaivą ir švarą. Balandžio mėnesį „Vilnius sveikiau” komanda kviečia sutelkti dėmesį į save ir savo aplinką.

Šiame naujienlaiškyje tėvams, globėjams, rūpintojams ir pedagogams parengėme rekomendacijų apie tai, kaip išsivalyti protą, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Vaikus kviečiame atlikti užduotis, kurios suteiks daugiau žinių apie aplinkos tausojimą ir ne tik padės susitvarkyti namus, bet ir paskatins būti fiziškai aktyvesnius.

BALANDŽIO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS, GLOBĖJAMS, RŪPINTOJAMS IR PEDAGOGAMS

Proto švara

Atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos yra svarbu norint sumažinti nerimą, pagerinti miego kokybę, geriau susikaupti ir kokybiškai praleisti laiką su šeimos nariais. Būtent todėl „Vilnius sveikiau” komanda pateikia patarimų, kaip tai padaryti.

UŽDUOTYS VAIKAMS

Saugokime aplinką kartu

Svarbu žinoti, kad mažiau teršiant aplinką gerėja geriamojo vandens kokybė, mūsų savijauta tampa geresnė ir stiprėja mūsų imunitetas. Kviečiame kartu su vaikučiais atlikti smagią užduotėlę, kuri padės atpažinti aplinką tausojančius ir teršiančius veiksnius.

Aktyvūs namų ruošos darbai

Vaikų fizinį aktyvumą dienos metu didinti galime įvairiais būdais, vienas iš jų – namų ruošos darbų atlikimas. Buities darbų užduotis suteiks galimybę ne tik pajudėti, susitvarkyti, tačiau ir daugiau laiko praleisti kartu su šeimos nariais bei pasijusti svarbia komandos dalimi, tad leiskimės į savaitės iššūkį kartu!

be-pavadinimo

https://www.vilniussveikiau.lt/

https://www.facebook.com/vlnvisuomenessveikatosbiuras

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25