Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

Vasaris – paskutinis žiemos mėnuo, kada kviečiame parodyti meilę sau ir kitiems. Skirkite daugiau laiko ir dėmesio savęs pažinimui, pasirūpinkite savimi ir jums brangiais žmonėmis bei nepamiškite ištarti žodžio „myliu” sau ir jūsų mylimiems žmonėms. „Vilnius sveikiau” komanda dalinasi priemonėmis, kurios skatins skirti laiko savo vidiniam pasauliui.

Paruošėme priemones, kuriomis norime paskatinti atsitraukti nuo rutinos skiriant laiko sau. Tėvams / globėjams ir pedagogams parengėme rekomendacijas apie meilės sau svarbą, o vaikus siekiame nustebinti smagiomis ir sveikatai palankiomis užduotimis.

VASARIO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS, GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Mylėti kitą – mylėti save patį

Meilė sau yra neatsiejama nuo mūsų santykio su aplinka ir mus supančiais žmonėmis, tad priminkime vaikams, kokią didelę reikšmę turi pagarba kitiems ir kaip svarbu yra suprasti bei priimti mūsų aplinkoje esančius asmenis. Dalinkimės gerumu kartu su mažaisiais!

UŽDUOTYS VAIKAMS

Ar pasirūpinai savimi?

Rūpinamės savimi kiekvieną dieną atlikdami mažus žingsnelius, tačiau kartais pamirštame, kad tos detalės padeda sukurti mūsų gerą savijautą. Paruošėme užduotėlę, kuri padės dienos pabaigoje apžvelgti, ką nuveikėme norėdami pasirūpinti savimi šiandien.

Nenori paslysti? Vaikščiok kaip pingvinas

Rūpinkimės savo sveikata ir ją branginkime. Kol už lango spaudžiant šaltukui formuojasi ledo sluoksnis, pasitreniruok, kaip taisyklingai žengti ant slidaus, apledėjusio paviršiaus, ir išvenk paslydimo pasimokęs iš pingvino!

Vasario renginių kalendorius

https://www.vilniussveikiau.lt/vasario-renginiu-kalendorius/

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25