Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

Žiemą išlydėję, pasitinkame vieną gražiausių, spalvingiausių metų laikų – pavasarį. Tikimės, jog šis pavasaris mums visiems padovanos daug saulės spindulių, šiltų ir ilgesnių dienų bei leis pasimėgauti bundančiais gamtos stebuklais.

Kovo mėnesį „Vilnius sveikiau” komanda kviečia pavasarį pasitikti aktyviai, pasirūpinti savimi ir pagerinti savo fizinę sveikatą. Šiame naujienlaiškyje tėvams, globėjams, rūpintojams ir pedagogams parengėme rekomendacijas apie laikrodžio persukimą ir jo poveikį sveikatai. Vaikus kviečiame atlikti užduotį, kurios paskirtis – susidėlioti sveikatai palankią pusryčių lėkštę. Taip pat raginame vaikus atlikti dar vieną užduotį, kuri paskatins imtis fiziškai aktyvių veiklų ir padės sureguliuoti serotonino kiekį.

KOVO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS, GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Laikrodžio persukimas ir jo poveikis sveikatai

Kovo pabaiga – laikas, kai persukame laikrodžius valanda į priekį. Pakitęs laikas sukelia nemažai sunkumų, kol vėl prisitaikome prie naujo ritmo. Taigi, paruošėme rekomendacijas, kurios padės sužinoti apie laikrodžio persukimo poveikį sveikatai ir kaip pasiruošti ateinantiems pokyčiams iš anksto.

UŽDUOTYS VAIKAMS

Sveikatai palankūs pusryčiai lėkštėje

Pusryčiai aprūpina organizmą ne tik naudingomis medžiagomis, bet ir suteikia energijos aktyviai dienos pradžiai. Jie turi būti ne tik, vaikų nuomone, „skanūs”, bet ir maistingi, todėl kviečiame atlikti žaismingą užduotį, padėsiančią tinkamai pasirinkti sveikatai palankius produktus, kuriuos vertėtų įsidėti į savo pusryčių lėkštę.

Pagrindinės energijos teikiančios veiklos

Šylant orams ir aktyvėjant gyvenimo ritmui, jauskimės žvalūs ir aktyvūs. Šia užduotimi skatiname atrasti veiklas, kurios džiugina ir įkrauna pozityvia energija – juk tai yra raktas į mūsų gerą savijautą. Dėl to dalinamės veiklų idėjomis ir kviečiame jas praktikuoti kuo dažniau.

Siekiame, kad šis naujienlaiškis būtų aktualus ir naudingas. Norime maloniai pakviesti užpildyti anketą apie Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” kasmėnesinį naujienlaiškį ir prisidėti prie galimų pokyčių.

Atsakyti į klausimus Jums užtruks 3-4 minutes. Spauskite čia.

Kovo renginių kalendorius

https://www.vilniussveikiau.lt/kovo-renginiu-kalendorius/

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32