Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai

„Vilnius sveikiau” komanda

Naujieji metai mums atneša naują pradžią, kupiną entuziazmo siekti savo tikslų ir svajonių. Jų įgyvendinimas neretai pareikalauja nemažai pastangų. O tam, kad pasitiktume naujus iššūkius kupini ryžto ir jėgų, pirmiausia turime pasirūpinti savimi ir savo sveikata. „Vilnius sveikiau” komanda dalijasi patarimais, kaip metus pradėti sveikatingiau.

Paruošėme priemones, kurios tikime jus sudomins ir paskatins labiau atkreipti dėmesį į savo savijautą. Tėveliams ir pedagogams paruošėme išsamią atmintinę apie vaikų peršalimą, o mažiesiems siūlome išbandyti sveikatai palankias veiklas, kurios paįvairintų kasdienybę.

SAUSIO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS, GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Vaikų ligos ir ugdymo įstaigos lankymas

Dažni ikimokyklinukų susirgimai yra kone didžiausias žiemos sezono rūpestis. Šiose rekomendacijose pateikiame patarimus, kurie padės atpažinti prasidedančios ligos simptomus ir etiškai reaguojant į situaciją sustabdyti ligos plitimą tarp darželio bendruomenės narių.

UŽDUOTYS VAIKAMS

Susirgau – ką daryti, o ko vengti?

Susirgę turime žinoti ir suprasti, kad vieni užsiėmimai gali padėti mūsų organizmui kovoti su ligos sukėlėjais, o kiti tik trukdyti įveikti ligą. Paruošėme užduotį, kuri padės vaikams atskirti, kuriomis veiklomis reikėtų užsiimti susirgus ir ko reikėtų vengti.

Džiaugsmo bilietai

Prabėgus didžiosioms žiemos šventėms neleiskime pabėgti džiaugsmui ir pakiliai nuotaikai! Paruošta užduotis primins tiek vaikams, tiek jų artimiesiems, kad kasdien galime džiaugtis mažais dalykais ir dovanoti kitiems vertingiausią dovaną – savo laiką.

SAUSIO MĖNESIO RENGINIAI

https://www.vilniussveikiau.lt/sausio-renginiu-kalendorius/

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25