Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 190022823, Adresas: Viršuliškių g. 9, LT-05107, Vilnius, Tel.: 241 67 14, El.paštas rastine@zilvitis.vilnius.lm.lt

VŠĮ “IDĖJOS SĖKMEI” KVIEČIA Į KALĖDINĘ ŠVENTĘ ,,SUŠILDYKIME SIELAS“

161118045435_b380cc8804798e2bddd4c658cd92ba86

Šių metų gruodžio 8 d. 17 val. Vilniaus miesto savivaldybė kartu su Viršuliškių seniūnija aikštėje šalia Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios (J. Matulaičio g. 3A, Vilnius ) organizuoja Viršuliškių bendruomenės kalėdinę šventę ,,SUŠILDYKIME SIELAS“. Šventės metu :

 

*Grožėsimės netradicine viešosios erdvės puošmena- Kalėdinės svajonės   išsipildymo labirintu. *Pabendrausime, pažaisime, pasivaišinsime arbata, riestainiais, sušildysime vienas kitą šypsenomis, jautriu žodžiu. * Mūsų visų lauks Kalėdų Senelis ir jo padėjėjai, linksmi žaidimai,prizai ir dovanos.

 

Prieš pagrindinį įėjimą į bažnyčią auga 8 liepos. Norime po vieną medelį priskirt kiekvienai iš Viršuliškių mikrorajono mokyklų ( Vilniaus Viršuliškių mokykla, Vilniaus Levo Karsavino mokykla, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija, Vilnaus statybininkų rengimo centras) ir darželiams ( ,,Puriena“, ,,Jurginėlis“, ,,Žilvitis“ ir ,,Zylutė“) ir paskelbt gražiausio Kalėdinio medžio puošimo konkursą tema ,,Papuoškime eglutę ekologiškai“.

Konkurso nugalėtojus rinks visi šventėje dalyvausiantys Viršuliškių gyventojai.Nugalėtojų lauks ne tik susirinkusiųjų aplodismentai, bet ir vertingi prizai.Kviečiame prisidėt prie šventės organizavimo , papuošt savo gyvenamąją erdvę bei deramai atstovaut savo mokyklai .Iškilus klausimams, skambinkite ar rašykite, visada maloniai atsakysime ir padėsime.

 

ŠVENTES KURIAME PATYS!!!! Tegul gerumu ir supratimu bus paženklintos ateinančios Šventos Kalėdos!

 

Kristina Velijeva

Direktorė

VšĮ Idėjos sėkmei

www.idejossekmei.lt

Mob. tel. +370 614 20 163