DRAUGYSTĖS DRUGELIAI
Šiandien žiūrėjome filmuką apie draugišką kirmėliuką, kuris keliaudamas išdalino savo batukus, jų neturintiems draugams. Kelionės pabaigoje jam liko tik vienas batukas, bet jis neliūdėjo. Pavargęs susisuko į kokoną ir užmigo, o atsibudęs virto gražiu drugeliu.
Kiekvienas vaikas iškirpo savo spalvotą drugelį ir juos suvėrėme į draugystės girliandą, pasižadėdami draugauti ir padėti vienas kitam.






